?

Log in

No account? Create an account
Just me.

natashav in lyalechka

Єдиний україномовний лiдер ЛЛЛ вимушена вийти з органiзації

Сьогоднi ми лишилися єдиного україномовного лiдера ЛЛЛ в свiтi.

Comments

почему? из-за всей этой ситуации?
очень жаль, в Украине и так не все хорошо, еще теперь и лидеров ЛЛЛ нет
Да, из-за этой всей ситуации. Находится в организации, которая ничего не может сделать в случае нападок и дискриминации, небезопасно.
Таня жива и не умерла, поэтому она очень даже есть. А то, что нет организации, где молча смотрят на нападки... нужна ли такая организация в Украине?
Ну да и то так..
Я подняла материалы с сайта. И сейчас задкмалась ведь вы многоматериала перевели. Бемплатно это размещали. Поддерживали. ИТут в сообществе колоссальная работа ведется
Уже много лет
А зачем почему. Какой внутренний мотив
Это вопрос мне зачем я этим занимаюсь?
если вопрос неудобный, можно не отвечать, конечно, просто вложено работы ОЧЕНЬ, ОЧЕНЬ много работы, души и вообще вложили всю себя
Ага, я просто уточнила. У меня голова несколько задурена. Ну, мне помогли в свое время, и я тоже решила, что если это помогло мне, то это может помочь другим. Заплати вперед.
мне тоже помогли, и рассказали про Лялечку, про сайт и статьи и я все читала и вела работу среди своей мамы, мама прониклась, своим знакомым рассказывает при случае
но я кому ни рассказывала, у кого были сложно, или типа жалобы "мало молока" все потом перешли на смесь, не захотели ни слушать, ни читать ни вникать, а может ли быть по другому.

спасибо вам большое за вашу работу!
Большое спасибо!
Це дуже прикро чути, але я її цілком підтримую у цьому рішенні!
Ми також підтримуємо Тетяну. Я вважаю, що зовсім небезпечно знаходитися в организіції, яка взагалі нічого не робить в умовах національної ворожнечі.
Тільки вчора дізналася про все оце.
Взагалі, якось погано вкладається в голові поки що - читаю Ваші пости про сайт, про консультантів і про давність конфлікту...
Як таке могло статися в організації, правила якої, начебто, унеможливлюють будь-які утиски? Це ж їх не читають і не дотримуються, чи що? А де гарантія, що когось не "утиснуть" ще за щось - ну мало що там... релігія не підійде, чи форма черепної коробки...
На сайті ЛЛЛ читаю меморандум, де написано що вони не мали технічної можливості швидко припинити нападки. 9 місяців. 9 місяців треба було потратити - це такий інтернет повільний у людей, чи яка така технічна можливість потрібна, щоб хамові закрити рота і відправити читати правила?
І прикро за матеріали. І прикро, що стільки праці змарновано. І страшно, як далеко може зайти людина у відстоюванні своїх амбіцій.
І шкода, що Тетяна вийшла із ЛЛЛ. Але вона не перестала бути Тетяною.
А от ЛЛЛ (принаймні для мене зараз) втратила дуже багато. Довіра і відчуття безпеки людини, що приходить до тебе за допомогою - ой як непросто повертаються!

February 2018

S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com